Barion Pixel
Több mint 15 éve az Önök szolgálatában!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

UK 30 univerzális porzsák

840Ft

Papír porzsák. Kétrétegű szűrőpapír. Záróperem a porfelhők ellen. Könnyen illeszthő. Karton mérete: 100mm x130mm O54mm – 75mm Papírzsák szélessége: 81 cm, papírzsák magassága: 32 cm Alkalmazható porszívókhoz, száraz nedves takarítógépekhez, amelyek cső átmérője 54-75mm közé esik.
A TERMÉK A KÖVETKEZŐ TÍPUSOKHOZ HASZNÁLHATÓ:
AEG AP 300 ELCP
AEG Multi 300
AEG Multi 300 Pro
AEG Multi Pro
AEG NTE 800
AEG Org. Beutel Gr. 30
AEG Org. Beutel: 30
AEG Org. Gr. 30
AEG Original Gr. 30
AEG Vampyr 300
AEG Vampyr Multi 300
AEG Vampyr Multi 300, Vampyr Multi 300.30,
AEG Vampyr Multi Pro 3 in 1
AEG Vampyr Multi300.30
AEG Vampyr MultiPro 3in1
ALASKA (METRO) WVC 1600
ALASKA (METRO) WVC 1600
ALFATEC Aquadry
ALFATEC Bidone
ALUTEC NTS 30 EW, -KW
ALUTEC NTSR 20
AQUA VAC/SHOP VAC 45120272 (30L)
AQUA VAC/SHOP VAC 5120272
AQUA VAC/SHOP VAC 615
AQUA VAC/SHOP VAC 616-10
AQUA VAC/SHOP VAC 620-15
AQUA VAC/SHOP VAC 620-18
AQUA VAC/SHOP VAC 630-01
AQUA VAC/SHOP VAC 630-31
AQUA VAC/SHOP VAC 650-11
AQUA VAC/SHOP VAC 650-15
AQUA VAC/SHOP VAC 650-17
AQUA VAC/SHOP VAC 670-32
AQUA VAC/SHOP VAC 700-21
AQUA VAC/SHOP VAC 700-31
AQUA VAC/SHOP VAC 700-61
AQUA VAC/SHOP VAC 740-07
AQUA VAC/SHOP VAC 740-21
AQUA VAC/SHOP VAC 740-31
AQUA VAC/SHOP VAC 7402P
AQUA VAC/SHOP VAC 741-30
AQUA VAC/SHOP VAC 741-35
AQUA VAC/SHOP VAC 742-38
AQUA VAC/SHOP VAC 810-31
AQUA VAC/SHOP VAC 820-31
AQUA VAC/SHOP VAC 850-21
AQUA VAC/SHOP VAC 850-31
AQUA VAC/SHOP VAC 870-21
AQUA VAC/SHOP VAC 950-53
AQUA VAC/SHOP VAC 950-55
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 1000
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 3000
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 620
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 630
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90159
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90517
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90519
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90532
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90535
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 91532
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 9171875
AQUA VAC/SHOP VAC Bonus 30S
AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 30S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 24S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30P
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30S Synchro
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 300
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 302
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra300
AQUA VAC/SHOP VAC Gusty 30
AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 33
AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 36
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 30
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3000
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3100
AQUA VAC/SHOP VAC Inox 30
AQUA VAC/SHOP VAC Inox Professional NTS 30
AQUA VAC/SHOP VAC KinMaster 3000
AQUA VAC/SHOP VAC Max 18
AQUA VAC/SHOP VAC Max 20
AQUA VAC/SHOP VAC Max 30
AQUA VAC/SHOP VAC Max18
AQUA VAC/SHOP VAC Monte Carlo
AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 3000
AQUA VAC/SHOP VAC NT 200
AQUA VAC/SHOP VAC NT 300
AQUA VAC/SHOP VAC NTP 30 Professional
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Inox Professional
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Synchro Professional
AQUA VAC/SHOP VAC Plus 3000/2
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 300
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 310
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 330
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 340
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 350
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 360
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 370
AQUA VAC/SHOP VAC Professional NTP 30
AQUA VAC/SHOP VAC Sherpa
AQUA VAC/SHOP VAC Super 20 K12-SQ14
AQUA VAC/SHOP VAC Super 30
AQUA VAC/SHOP VAC Super 760
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30/A
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30XS
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/A
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/AC
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/C
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro Professional NTS 30
AQUA VAC/SHOP VAC Trionic
AquaVac 30 L
AquaVac by ewt Boxter 30 S
AquaVac by ewt Excell 24 S Synchro
AquaVac by ewt Excell 30 P
AquaVac by ewt Excell 30 S Synchro
Asgatec NT 1400 Inox
BERNER BWDVC 26
BLAUPUNKT WD 4000 1250W
Bullcraft Ketel
Bullcraft Professional
Bullcraft VT Eurovac/30L W/D-E
CALOR 4580
CALOR 4611
CALOR 4616
CALOR 4626
CALOR 4646
CALOR 4650
CALOR 4656
CALOR 4696
CALOR Duo Eau Et Poussiere
CALOR DuoEau Et Poussiere
Cleanfix SW 60
CMI C-NTS 1250-30XW
CMI C-NTS 1400-50XW
DELONGHI M 31 MultiVac
DELONGHI WD 30-12 MultiVac
DEWALT DW 790
Einhell BT-VC 1500 SA
EINHELL BTVC 1500SA
Einhell Duo 30
EINHELL DUO 31
EINHELL HNS 1500A
Einhell INOX 1250
EINHELL INOX 1300
EINHELL INOX 30A
EINHELL INOX HPS 30A
Einhell NTS 1600
EINHELL NTS RT
EINHELL Original 23.421.50
EINHELL Original 23.511.70
EINHELL RT-VC 1525
Einhell RT-VC 1600 E
EINHELL RTVC 1525
EINHELL RTVC 1600E
EINHELL RTVC 1630SA
EINHELL SM 1100
Einhell TCVC 1500
EINHELL TEVC 1925SA
EINHELL TEVC 2230SA
EINHELL TH-VC 1930SA
EINHELL Top Craft TC-NTS 30A
EINHELL YPL 1400/30
EINHELL YPLN.G. 1500
FAM Aqua Fam 1000
FAM Aqua Fam 3000
FAM Aqua Fam 620
FAM Aqua Fam 630
FESTO SR 151 E-AS
FESTO SR 200E
FESTO SR 201E
FESTO SR 202E
FESTO SR 203E
FESTO SR 5 LE-AS
FESTO SR 5E
FLEX 340.758
Flex S 47
GISOWATT 30X
GISOWATT 50X
GISOWATT Arni
GISOWATT Elle
GISOWATT Industrial
GISOWATT Jet
GISOWATT Niagara
GISOWATT Phenix II
GISOWATT Professional 35P
GISOWATT Vally
GRAPHITE 59G607
HECHT 8212
HECHT 8314
HECHT 8314 Z
HOOVER SX 2550 Wet&Dry
HOOVER SX 3066 Wet&Dry
HOOVER Wet&Dry SX 2550
HOOVER Wet&Dry SX 3066
HOOVER Wet&Dry SX 2550
HOOVER Wet&Dry SX 3066
Karcher 2801
Karcher 3011
Karcher 6.904-123
KÄRCHER A 2500…2599
KÄRCHER A 2600…2699
KÄRCHER A 2800…2899
KÄRCHER A 2900…2999
Karcher K 2001
Karcher K 2801
KÄRCHER MV 5 Premium
Karcher NT 27/1
Karcher NT 301
Karcher NT 35/1
Karcher NT 361
KÄRCHER NT 40/1
KÄRCHER NT 45/1
Karcher NT 48/1
KÄRCHER NT 55/1
KÄRCHER NT 65/2 Ap
Karcher NT 65/2 Eco
KÄRCHER NT 65/2 EcoMe
KÄRCHER NT 65/2 EcoTc
KÄRCHER NT 65/2 Tact2
KÄRCHER NT 65/2 Tact2Tc
Karcher NT 700
Karcher NT 700, 702
Karcher NT 702
KÄRCHER NT 75/2 ApMeTc
KÄRCHER NT 75/2 Tact2 Me
KÄRCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
KÄRCHER Original 6.904-014.0
KÄRCHER Original 6.904-051.0
KÄRCHER Original 6.904-058.0
KÄRCHER Original 6.904-061.0
KÄRCHER Original 6.904-119.0
KÄRCHER Original 6.904-123.0
KÄRCHER Original 6.904-208.0
KÄRCHER Original 6.904-263.0
KÄRCHER Original 6.904-263.0 (29l)
KÄRCHER Original 6.904-285.0
KÄRCHER Original 6.904-290.0
KÄRCHER Original 6.906-102.0
KÄRCHER Original 6.906-106.0
KÄRCHER WD 4.000…4.999
KÄRCHER WD 4.250
KÄRCHER WD 4.290
KÄRCHER WD 42096
KÄRCHER WD 42127
KÄRCHER WD 42128
KÄRCHER WD 42187
KÄRCHER WD 42188
KÄRCHER WD 42190
KÄRCHER WD 42192
KÄRCHER WD 42193
KÄRCHER WD 5.000…5.999
KÄRCHER WD 5.200 M
KÄRCHER WD 5.220 M Steel Edition EU
KÄRCHER WD 5.260
KÄRCHER WD 5.500 M
Karcher WD 5.600 Mp
KÄRCHER WD 5.800 ecologic
KÄRCHER WD 6200…6999
KÄRCHER WD 7
KÄRCHER WD 7.000
KÄRCHER WD 7.200
KÄRCHER WD 7.300
KÄRCHER WD 7.500
KÄRCHER WD 7.700
KÄRCHER WD 7.700 P
KÄRCHER WD 7.800 Ecologic
KISTOOL 1515N
KLARSTEIN IVC 30
KRAFTDELE KD 483
KRESS NTSEA 1100
KRESS NTXEA 1200
Lavorwash GN 32
LIV AquaDart 30
LIV Bidon (30l)
LIV Extra 2000
LIV Extra 30
LIV Extra 3000
LIV Ideal Line Extra 30 (30L)
LIV Jazz
LIV Jazz Extra Plus
LIV Jazz Extra30 (30L)
LIV Jazz Inox
LIV Powervac 3200
LIV Rio
LIV Rio Inox
MAKITA VC 2511
MAKITA VC 2512
Matrix VC 1250 -30 L
Matrix VC 1400 -30 L
Matrix VC W 1250 -30 L
Matrix VC W 1400 -30 L / L-E
Matrix VC W 1400 -50 L -E
Mauk NTS 1.450W 30 L
Mauk NTS 25, – 30
METABO ASA 25 L PC
MOULINEX Q 89
MOULINEX Q 90
MOULINEX System 20 Q 89
MOULINEX System 30 Q 90
MOULINEX Systeme 20
MOULINEX Systeme 30
NILFISK Alto Attix 30-01
NILFISK Alto Attix 30-01PC
NILFISK Alto Attix 30-11PC
NILFISK Alto Attix 30-21PC
NILFISK Alto Attix 30-21XC
Nilfisk ATTIX 30
Nilfisk ATTIX 30 PC
Nilfisk ATTIX 30 XC
Nilfisk ATTIX 30-2M PC
Nilfisk ATTIX 30-2M XC
Nilfisk Attix 30… Serie
OBI NTS 25
OBI NTS 30
PANSAM A 063030
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500D5
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500A1
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B2
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B3
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500C4
PARKSIDE (LIDL) PNTS 23E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/4
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/5E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/6S
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/7E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/8E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/9E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 35/5
PARKSIDE (LIDL) PNTS 38
Proviel HPS 30 A Inox
Rowenta BP 61 Enduro
ROWENTA Bully RU 361
ROWENTA Enduro BP 61
ROWENTA MultiCraft
ROWENTA NT 29L Allround
ROWENTA Original ZR80
ROWENTA Original ZR804
ROWENTA RD 206
Rowenta RD 400
ROWENTA RD 406
Rowenta RU 30…46
Rowenta RU 300…399
ROWENTA RU 4022
ROWENTA RU 4053
ROWENTA RU 406…425
ROWENTA RU 451
Rowenta RU 461
ROWENTA RU 520S
Rowenta RU 521
ROWENTA RU 804
ROWENTA Wet & Dry RU 4022
ROWENTA Wet & Dry RU 4053
ROWENTA Wet & Dry RU 5053
ROWENTA Wet & Dry TQ 5053
ROWENTA Wet&Dry RU 4022
ROWENTA Wet&Dry RU 4053
ROWENTA Wet&Dry RU 5053
ROWENTA Wet&Dry TQ 5053
SHOP VAC Pro 25S
Shop Vac Pro 30
SHOP VAC Super 20 K11-SQ14
Siemens VM 20000…20999
Siemens VM 20000…20999 Serie
SOTECO 315
SOTECO Dacota 103
SOTECO Dacota 303
SOTECO Hippo
SOTECO Hospital
SOTECO JetLine NT127
SOTECO Nevada 202
Soteco Nevada 215
SOTECO Nevada 503R
SOTECO Rambo
SOTECO Vegas
SPARKY VC 1340MS
SPARKY VC 1430S
STARMIX GSA 1030PP
STARMIX GSAR 1230
STARMIX HSAR 1632EWS
STIHL SE 122
STIHL SE 122E
THOMAS 1130
THOMAS 1235
THOMAS 1330
THOMAS 1630SE
Thomas 195 091
Thomas 195 094
Thomas 195 109
THOMAS 30R
THOMAS 30S
THOMAS Aquatherm
Thomas Filtersack 310
Thomas Filtersack 350
Thomas Filtersack 430
Thomas Filtersack f. Mod. 1130
Thomas Filtersack f. Mod. 4 in1
THOMAS Inox 130
Thomas Inox 1520
THOMAS Inox 1520 Plus
THOMAS Inox 1520S
Thomas Inox 1530
Thomas Junior 1230
Thomas Modell 1130
Thomas Modell 4 in 1
Thomas Modell 4 in1
Thomas Modell 4in1
Thomas Org. Beutel: 195 071
Thomas Org. Beutel: 195 076
Thomas Org. Beutel: 195 078
Thomas Org. Beutel: 195 094
Thomas Org. Beutel: 195 109
Thomas Power Edition 1530
Thomas Power Pack 1630
Thomas Profil 1330
Thomas Silence 1130
Thomas Silverstar 1035
Thomas Silverstar 1235
Thomas Silverstar 1435
Thomas Silverstar 826
THOMAS Silverstar 826SD
THOMAS Silverstar 826SDE
Thomas Silverstar 926
Thomas Studio 1030
THOMAS Studio 1030/E
THOMAS Studio 1030E
Thomas Studio 1031
Thomas Studio 1231
THOMAS Studio 1231/E
Thomas Studio 931
THOMAS Super
Thomas TH30
Universal Kesselsauger bis 30l
Variolux Cleanstar 30 L
Variolux Star 3000
WAP SQ 550-11
WAP SQ 550-21
WAP SQ 550-31
WAP SQ 55011
WAP SQ 55021
WAP SQ 650-11
WAP SQ 651-11
WAP SQ 690-31
WAP ST 20
WAP ST 25
WAP ST 35E
Wetrok Bantam 18
Wetrok Duovac 18
Wetrok Duovac 25/34
Wetrok Org. Beutel: 32.507
Wetrok Silento 3000
Wetrok Twinvac 18
Wetrok Twinvac 25
WILFA CombiVac
WILFA Multivac

15 készleten

Miért érdemes nálunk vásárolnia?

Segítőkész csapat

Munkatársaink minden felmerülő kérdésére türelemmel, kimagasló szakmai tudásukat bevetve válaszolnak.

megfelelő árazás

Üzletünkben, és webshopunkban törekedtünk arra, hogy a legjobb ár - érték arányt kínáljuk.

gyors szállítás

A termék megrendelése után a lehető leggyorsabb módon útnak indítjuk a csomagját.

További termékeink

0
    0
    Kosár
      KUPON BEVÁLTÁSA