Barion Pixel
Több mint 15 éve az Önök szolgálatában!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

L5 tak.gépbe porzsák

590Ft

Papír porzsák. Kétrétegű szűrőpapír. Záróperem a porfelhők ellen. Könnyen illeszthető.
A TERMÉK A KÖVETKEZŐ TÍPUSOKHOZ HASZNÁLHATÓ:
AEG Vampyr Multi 300
AEG Vampyr Multi300.30
AEG Vampyr MultiPro 3in1
ALASKA (METRO) WVC 1600
ALFA CENTAURI SR 2200
ALFATEC Aquadry
ALFATEC Bidone
AQUA VAC/SHOP VAC 45120272 (30L)
AQUA VAC/SHOP VAC 615
AQUA VAC/SHOP VAC 616-10
AQUA VAC/SHOP VAC 620-15
AQUA VAC/SHOP VAC 620-18
AQUA VAC/SHOP VAC 630-01
AQUA VAC/SHOP VAC 630-31
AQUA VAC/SHOP VAC 650-11
AQUA VAC/SHOP VAC 650-15
AQUA VAC/SHOP VAC 650-17
AQUA VAC/SHOP VAC 670-32
AQUA VAC/SHOP VAC 700-21
AQUA VAC/SHOP VAC 700-31
AQUA VAC/SHOP VAC 700-61
AQUA VAC/SHOP VAC 740-07
AQUA VAC/SHOP VAC 740-21
AQUA VAC/SHOP VAC 740-31
AQUA VAC/SHOP VAC 741-30
AQUA VAC/SHOP VAC 741-35
AQUA VAC/SHOP VAC 742-38
AQUA VAC/SHOP VAC 810-31
AQUA VAC/SHOP VAC 820-31
AQUA VAC/SHOP VAC 850-21
AQUA VAC/SHOP VAC 850-31
AQUA VAC/SHOP VAC 870-21
AQUA VAC/SHOP VAC 950-53
AQUA VAC/SHOP VAC 950-55
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 1000
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 3000
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 620
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 630
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90159
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90517
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90519
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90532
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 90535
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 91532
AQUA VAC/SHOP VAC AZ 9171875
AQUA VAC/SHOP VAC Boxter 30S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 24S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30P
AQUA VAC/SHOP VAC Excell 30S Synchro
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra 302
AQUA VAC/SHOP VAC Exxtra300
AQUA VAC/SHOP VAC Gusty 30
AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 33
AQUA VAC/SHOP VAC Hobby 36
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 30
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3000
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial 3100
AQUA VAC/SHOP VAC Inox 30
AQUA VAC/SHOP VAC KinMaster 3000
AQUA VAC/SHOP VAC Max 20
AQUA VAC/SHOP VAC Max 30
AQUA VAC/SHOP VAC Max18
AQUA VAC/SHOP VAC Monte Carlo
AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 3000
AQUA VAC/SHOP VAC NT 200
AQUA VAC/SHOP VAC NT 300
AQUA VAC/SHOP VAC NTP 20
AQUA VAC/SHOP VAC NTP 30 Professional
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 20
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Inox Professional
AQUA VAC/SHOP VAC NTS 30 Synchro Professional
AQUA VAC/SHOP VAC Plus 3000/2
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 300
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 310
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 330
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 340
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 350
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 360
AQUA VAC/SHOP VAC Pro 370
AQUA VAC/SHOP VAC Sherpa
AQUA VAC/SHOP VAC Super 30
AQUA VAC/SHOP VAC Super 760
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30/A
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30XS
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/A
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/AC
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 40/C
AQUA VAC/SHOP VAC Trionic
Bavaria BVC 1250S
CALOR 4580
CALOR 4611
CALOR 4616
CALOR 4626
CALOR 4646
CALOR 4650
CALOR 4656
CALOR 4696
CALOR DuoEau Et Poussiere
CMI C-NTS 30 XW
DELONGHI 1000 Super
DELONGHI Atollo
DELONGHI Atollo Plus
DELONGHI Cobra
DELONGHI Cobra Elet. Cobra EX: 2
DELONGHI Cobra Vap
DELONGHI D 20
DELONGHI DD 1200M
DELONGHI DD 1300M
DELONGHI DD 1300S
DELONGHI Dry 1000P
DELONGHI Dryfatutto
DELONGHI Drysilent
DELONGHI E 250
DELONGHI EF 760E
DELONGHI EV 100
DELONGHI EV 1700E
DELONGHI EVC 2900E
DELONGHI EVC 502E
DELONGHI EVC 504E
DELONGHI EVW 2
DELONGHI Idrosgenio
DELONGHI Idrosvap
DELONGHI Idrosvap PB
DELONGHI Lavaaspira
DELONGHI Lavamagic
DELONGHI M 21
DELONGHI M 29
DELONGHI M 31 MultiVac
DELONGHI M 31E
DELONGHI M 31EPV
DELONGHI M 31EX 2
DELONGHI Mammy 2000
DELONGHI Millemani
DELONGHI Multisi
DELONGHI MultiVac M 31
DELONGHI NTS 3030
DELONGHI NTS 5050
DELONGHI Original DLS 22
DELONGHI Penta E
DELONGHI Penta Elex 2
DELONGHI Penta EX: 2
DELONGHI Penta Vap EL
DELONGHI Penta Vap EX
DELONGHI Prodigio Proline C/CARR
DELONGHI Proline Dry 20X
DELONGHI Proline Inox
DELONGHI Proline Plastica
DELONGHI Proline Dry Plast
DELONGHI Rodeo
DELONGHI Rodeo W/D
DELONGHI Rollo Dry Special
DELONGHI Silver
DELONGHI Silver WD
DELONGHI Therma
DELONGHI Triton
DELONGHI VD 1600E
DELONGHI VD 605
DELONGHI VD 655W
DELONGHI W 20
DELONGHI W 20M
DELONGHI WD 30-12 MultiVac
DELONGHI XE 1200 PD
DELONGHI XE 1200 SD
DELONGHI XW 1200ED
DELONGHI XW 1200MD
DELONGHI XW 1200PD
DELONGHI XW 1200PS
DETER 20L
EINELL 906-05
EINELL Original 23.420.20
EINHELL BTVC 1500SA
Einhell Duo 30
EINHELL DUO 31
EINHELL HNS 1500A
Einhell INOX 1250
EINHELL INOX 1300
Einhell INOX 30 A
EINHELL INOX 30A
Einhell NTS 1600
EINHELL NTS RT
EINHELL Original 23.421.30
EINHELL Original 23.511.70
Einhell Quattro 31
EINHELL RT-VC 1525
EINHELL RTVC 1600E
EINHELL RTVC 1630SA
EINHELL SM 1100
Einhell TCVC 1500
EINHELL TEVC 2230SA
EINHELL YPL 1400/30
EINHELL YPLN.G. 1500
FAM Aqua Fam 1000
FAM Aqua Fam 3000
FAM Aqua Fam 620
FAM Aqua Fam 630
FLEX 340.758
Flex S 47
GISOWATT 30X
GISOWATT 50X
GISOWATT Arni
GISOWATT Elle
GISOWATT Industrial
GISOWATT Jet
GISOWATT Niagara
GISOWATT Phenix II
GISOWATT Professional 35P
GISOWATT Vally
GRAPHITE 59G606
GÜDE NTS 1200
GÜDE NTS 1250
HERKULES NT 1100
HOOVER SX 2550 Wet&Dry
HOOVER SX 3066 Wet&Dry
Karcher 2801
Karcher 3011
KÄRCHER A 2500…2599
KÄRCHER A 2600…2699
KÄRCHER A 2800…2899
KÄRCHER A 2900…2999
Karcher K 2801
Karcher NT 27/1
Karcher NT 301
Karcher NT 35/1
Karcher NT 361
KÄRCHER NT 40/1
KÄRCHER NT 45/1
Karcher NT 48/1
KÄRCHER NT 55/1
KÄRCHER NT 65/2 Ap
Karcher NT 65/2 Eco
KÄRCHER NT 65/2 EcoMe
KÄRCHER NT 65/2 EcoTc
KÄRCHER NT 65/2 Tact2
KÄRCHER NT 65/2 Tact2Tc
Karcher NT 700
Karcher NT 702
KÄRCHER NT 75/2 ApMeTc
KÄRCHER NT 75/2 Tact2 Me
KÄRCHER NT 75/2 Tact2 MeTc
KÄRCHER Original 6.904-014.0
KÄRCHER Original 6.904-051.0
KÄRCHER Original 6.904-058.0
KÄRCHER Original 6.904-061.0
KÄRCHER Original 6.904-119.0
KÄRCHER Original 6.904-123.0
KÄRCHER Original 6.904-208.0
KÄRCHER Original 6.904-263.0 (29l)
KÄRCHER Original 6.904-285.0
KÄRCHER Original 6.904-290.0
KÄRCHER Original 6.906-102.0
KÄRCHER Original 6.906-106.0
KÄRCHER WD 4.000…4.999
KÄRCHER WD 42187
KÄRCHER WD 42188
KÄRCHER WD 42190
KÄRCHER WD 42192
KÄRCHER WD 42193
KÄRCHER WD 5.000…5.999
KÄRCHER WD 6200…6999
KÄRCHER WD 7
KÄRCHER WD 7.000
KÄRCHER WD 7.200
KÄRCHER WD 7.300
KÄRCHER WD 7.500
KÄRCHER WD 7.700
KÄRCHER WD 7.700 P
KÄRCHER WD 7.800 Ecologic
KISTOOL 1515N
KRESS NTSEA 1100
KRESS NTXEA 1200
LAVOR GB 32
Lavorwash Lavor 8.204.0026
LIV Aqua Dart 20
LIV Aqua Dart 30
LIV AquaDart 30
LIV AquaFilter 2000
LIV Bidon (20L)
LIV Bidon (30l)
LIV Extra 2000
LIV Extra 30
LIV Extra 30, 2000
LIV Extra 3000
LIV Ideal Line 20P (20L)
LIV Ideal Line Extra 2000
LIV Jazz
LIV Jazz automatic
LIV Jazz Extra 30
LIV Jazz Extra30 (30L)
LIV Jazz Inox
LIV Powervac 3200
LIV Rio
LIV Rio Inox
Lloyds Multi – Vac 1100
MOULINEX Q 89
MOULINEX Q 90
MOULINEX Systeme 20
MOULINEX Systeme 30
NILFISK Alto Attix 30-01
NILFISK Alto Attix 30-01PC
NILFISK Alto Attix 30-11PC
NILFISK Alto Attix 30-21PC
NILFISK Alto Attix 30-21XC
Omega Profi 30
OMEGA Rio 1500
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400B1
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400C1
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400D1
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400E2
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400F2
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1400H4
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500A1
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B2
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500B3
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500C4
PARKSIDE (LIDL) PNTS 1500D5
PARKSIDE (LIDL) PNTS 23 E 30L
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/4 30L
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/6 S 30L
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/7 E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/8 E
PARKSIDE (LIDL) PNTS 30/9 30L
PARKSIDE (LIDL) PNTS 35/5
PARKSIDE (LIDL) PWD 25 A1
PARKSIDE (LIDL) PWD 30 A1
Rowenta BP 61 Enduro
ROWENTA MultiCraft
ROWENTA NT 29L Allround
ROWENTA Original ZR80
ROWENTA Original ZR804
ROWENTA RD 206
Rowenta RD 400
ROWENTA RD 406
Rowenta RU 30…46
Rowenta RU 300…399
ROWENTA RU 4022
ROWENTA RU 4053
ROWENTA RU 406…425
ROWENTA RU 451
Rowenta RU 461
ROWENTA RU 520S
Rowenta RU 521
ROWENTA RU 804
ROYAL (ALDI) INOX 1450WA
SCHEPPACH ASP 15-ES
Siemens VM 20000…20999
SIMAC YD 1020
SOTECO 315
SOTECO Dacota 103
SOTECO Dacota 303
SOTECO Hippo
SOTECO Hospital
SOTECO JetLine NT127
Soteco Nevada 215
SOTECO Nevada 503R
SOTECO Rambo
SOTECO Vegas
STARMIX GSA 1030PP
STARMIX GSAR 1230
STARMIX HSAR 1632EWS
STIHL SE 122
STIHL SE 122E
TERRINGTON HOUSE WVC 1600
THOMAS 1130
THOMAS 1235
THOMAS 1330
THOMAS 1630SE
THOMAS 30R
THOMAS 30S
THOMAS Aquatherm
THOMAS Inox 130
Thomas Junior 1230
Thomas Silverstar 1035
Thomas Silverstar 1235
Thomas Silverstar 1435
THOMAS Silverstar 826SD
THOMAS Silverstar 826SDE
Thomas Silverstar 926
THOMAS Studio 1030/E
Thomas Studio 1031
THOMAS Studio 1231/E
Thomas Studio 931
THOMAS Super
WAP SQ 55011
WAP SQ 55021
WILFA CombiVac
WILFA Multivac

29 készleten

Miért érdemes nálunk vásárolnia?

Segítőkész csapat

Munkatársaink minden felmerülő kérdésére türelemmel, kimagasló szakmai tudásukat bevetve válaszolnak.

megfelelő árazás

Üzletünkben, és webshopunkban törekedtünk arra, hogy a legjobb ár - érték arányt kínáljuk.

gyors szállítás

A termék megrendelése után a lehető leggyorsabb módon útnak indítjuk a csomagját.

További termékeink

0
    0
    Kosár
      KUPON BEVÁLTÁSA